Žneské kruhy v Krkonoších

Co jsou ženské kruhy?

Ženský kruh poskytuje bezpečný prostor pro sdílení, podporu, zklidnění a ponoření se do sebe. V kruhu žen meditujeme, tvoříme, tančíme, poznáváme více samy sebe, rozvíjíme ženské dary a obohacujeme se navzájem o své příběhy. Během setkání se věnujeme praktickým cvičením zaměřeným na prožitek, což nám pomůže aplikovat získané informace do praktického života a osvojit si nové zvyky.

Se ženami se setkáváme v průběhu celého roku, abychom společně prožily rituál, který se váže s daným obdobím, či jen tak pro podporu, sdílení a načerpání ženské energie.

Bezpečí ženských kruhů

Co vám setkání v kruhu přinese?

Když jsou těžké časy a vytváří se “z venku” velké tlaky na naši psychiku a emoce, v té chvíli každá z nás oceníme pospolitost skupiny, kde můžeme otevřeně sdílet, uvolnit se, dopřát si masáž nebo se podpořit v očistné koupeli v ledovém přírodním jezírku. Ženské kruhy poskytují prostor pro bezpečný dotyk a vzájemné hýčkání. Můžeme se soustředit na naše tělo a dech a dopřát si tak stavy hluboké relaxace.

Během akcí se setkávají podobně naladěné ženy a tím i k vytvoření prostoru pro inspiraci, vzájemné obohacení či navázání nové spolupráce a nových přátelství…

Máte ve svém okolí ženu, kterou by potěšilo dostat setkání v kruhu žen jako dárek?

Průvodkyně ženských kruhů

Moje cesta k ženským kruhům

První moje setkání v ženském kruhu bylo v prosinci 2017. Má velká touha toto uskutečnit a nápad vznikly, když jsme se s Evi (Eva Kvardova-terapeutka) vracely z kurzu Transformace. Přála jsem si mít v blízkosti sebe okruh (komunitu) žen, se kterými mohu sdílet podobné pohledy na život a vzájemně si rozšiřovat obzory.

Jsem šťastná, že se mi toto splnilo. Jsou ženy, které se od prvního kruhu na setkání vrací, nebo se propojujeme a spolupracujeme i v běžném životě. Od první myšlenky pořádat ženské kruhy pravidelně uběhlo už pár let a stále mě nepřestalo bavit a udivovat, jak moc je možné na vlně ženské energie vyrůst za jedno setkání.

Rituál a ženské kruhy