rituál

Masáže vás podpoří na cestě k sobě

Sezení probíhá formou naladění se na sebe a získání důvěry ke mně, jakožto vaší průvodkyni daným okamžikem. Pokud si budete přát, rozebereme spolu vaše téma. Následně si stanovíme záměr, na čem budeme pracovat a co nám už dále neslouží. Po tomto úvodním povídání bude následovat celostní masáž s aromaterapií, která vám pomůže se ještě více ponořit do sebe.

Během sezení používám prvky meditace (slouží ke zklidnění mysli), pracujeme s afirmacemi a mantrami. Krystaly, léčivé nástroje a hudba nám pomáhají se ještě více uvolnit a prožívat, např. se vrátit ve vzpomínkách do bolavých časů, propustit je a přepsat tak náš limbický systém. Pro podporu účinku masáže vám namíchám Bachovy esence na míru.

Pokud se chcete objednat na sezení, kontaktujte mě na telefonu 777 29 38 54.

Máte ve svém okolí ženu, kterou by potěšilo dostat masáž darem?

individuální léčení a masáže

Léčebné masáže

Nabízím několik druhů masáží pro opečování vašeho fyzického těla i duše:

Hýčkací, opečovávací, omlazující masáž
  • Dosycení doteků které nám všem tolik chybí

  • Masáž hlavy ajurvédským olejem (masáž tajné čakry, která zpomaluje proces stárnutí)

  • Omlazující masáž obličeje s pleťovou maskou na závěr z ajurvédského prášku
Cena 2 000 – 3 000 Kč / 3 hodiny
Masáž s využitím síly Tao-I-mara 
  • Celostní masáž s hojivými doteky, dobití vyčerpaných orgánů

  • Celý proces je zakončen namíchání osobních kapek na užívání z Bachových květových esencí
    pomáhají uvolnit potlačené či negativní emoce
Cena 2 000 – 3 000 Kč / 3 hodiny

Pokud se chcete objednat na sezení, kontaktujte mě na telefonu 777 29 38 54.

léčebné masáže

Provedu vás ženskou bylinnou napářkou

Pro sebe jsem si čas napářky nazvala „voňavá chvilka pro mé lůno“. Vaginální napářka, kdy je ženské lůno opečováno hřejivou směsí bylin a páry, je přínosná procedura nejen pro tělo, ale i pro naši ženskou duši. Zafungovala jako ozdravný proces pro mé vnitřní ženské orgány a mé tělo, ale zároveň mi umožnila zastavit se v běžném životě a obrátit svou pozornost jen k sobě samé (oslavit svoje ženství).

Během napářky se pomocí meditace uvolníte, zaměříte se na sebe a na své pánevní dno. Napářka pomůže s přivoláním menstruace, úpravou cyklu, může vás zbavit pobolívání podbřišku při menstruaci, funguje jako podpůrná léčba neplodnosti a pomáhá se spoustou dalších ženských obtíží.

Během cyklu v každé fázi se malinko mění účinky napářky, dle toho v jaké fázi se žena právě nachází. Pravidelné napařování nám vyčistí menstruační krev, a doplní se energii – teplem se rozproudí energie v pánvi (dle čínské medicíny), jelikož během menstruace ztrácíme energii.

Byliny, které při napářce používám jsou sbírané v našem kraji a jedná se o intuitivně namíchané směsi.

Pokud se chcete objednat na sezení, kontaktujte mě na telefonu 777 29 38 54.

ženská bylinná napářka

Předporodní rituál

Rituál je důležitý mezník v našem životě, kdy opouštíme jednu etapu života a vstupujeme do nové. Je to vědomé vytvoření posvátného a bezpečného prostoru se záměrem Těhotenství a příprava na příchod nového života je čas pro rituály jako stvořený.

Je jedno zda je to vaše první těhotenství nebo několikáté, vždy je ta správná doba si tento okamžik dopřát, kdy jste středobodem vy a miminko. Pozvete si ty ženy, které jsou ti blízké, inspirující, důležité v životě tvém i miminka (kamarádky, dula, PA, maminka, babička, sestra aj.). Společně pak vybereme místo ideální pro rituál.

V čem vám může předporodní rituál pomoci? Pomůže vám dodat jistotu a podporu. Během rituálu dochází k uvolnění potlačených emocí, mohou se pojmenovat a propustit strachy. Propojují se přítomné ženy na rituálu, které pak dodávají sílu a pozitivní myšlenky rodící ženě i 

Předporodní rituál je vhodný plánovat po ukončeném 38. týdnu těhotenství.

Pokud se chcete objednat na sezení, kontaktujte mě na telefonu 777 29 38 54.

předporodní rituál