Masáže vás podpoří na cestě k sobě

Před samotnou masáží se na sebe vzájemně naladíme a podpoříme tak vzájemnou důvěru. Plné prožití přítomného okamžiku vyžaduje určitou míru odevzdání se. Ráda vás skrze dotek takovým prožitkem provedu. Pokud na masáž přicházíte s určitým tématem, je možné se mu v úvodním rozhovoru věnovat, stanovit záměr, jak a s čím může skrze dotek vaše hlubší moudrost pracovat.

Pro zklidnění rozbouřené mysli do průběhu samotné masáže intuitivně zařazuji různé meditační prvky. Ráda pracuji s afirmacemi a mantrami. Krystaly, léčivé nástroje, hudba a aromaterapie vás podpoří v ještě hlubším uvolnění a prožitku. Je možné se třeba vrátit ve vzpomínkách do bolavých časů, propustit je a přepsat tak váš limbický systém. Pro podporu hlubšího účinku masáže vám na vyžádání namíchám Bachovy esence na míru.

Pokud se chcete na masáž objednat a domluvit termín, neváhejte mne kontaktovat:
Tel.: +420 777 293 854
Email: malalucie@seznam.cz

Máte ve svém okolí ženu nebo muže, které by potěšilo dostat masáž darem?
Napište si o poukaz a termín.

Léčebné masáže

Nabízím několik druhů masáží pro opečování vašeho fyzického těla i duše:

mandala pro harmonizaci vaší duše

Antistress masáž

Celá masáž probíhá vleže na bříšku s šátkem přes intimní partie.

Na úvod je technika z bodyworku, kdy hnětením a proťapkáním se povolují větší svalové skupiny, zatuhlá místa a poté probíhá celkové zahřátí těla. Dlouhými tahy po celém těle, prvky z masáže Lomi-Lomi, se začne celé tělo rozvolňovat a povoluje se nervový systém. Dotek probíhá s teplým olejem (správně zvolený k danému ročnímu období – léto kokosový nebo mandlový/ podzim/zima – sezamový/mandlový).

Na závěr zařazuji uvolnění kratší indickou masáž hlavy bez oleje (umí krásně vypínat myšlenkové pochody). Po domluvě je možnost zařadit vsedě uvolnění šíje a trapézů a zakončit masáž v leže na zádech.

.

Kde?

u Vás doma
Čajovna Shantea Vrchlabí
Dům Větru Lánov Zahrada Živlů


Cena:
750,- Kč / 60 minut
850,- Kč / 75 minut
1.100,- Kč / 90 minut
1.500,- Kč/ 120 minut

mandala pro harmonizaci vaší duše

Masáž se záměrem a přesahem

Sezení probíhá formou naladění se na sebe a získání důvěry ke mně, jakožto Vaší průvodkyní skrze prožitek v těle. Pokud si budete přát, rozebereme spolu vaše téma. Následně si stanovíme záměr, na čem budeme pracovat a pouštět, co už nám dále neslouží.

Po tomto úvodním povídání bude následovat celotělová havajská masáž s aromaterapií, která vám pomůže se ještě více ponořit do sebe. Dlouhými tahy se dostáváme skrze dech a hluboké uvolnění až na buněčnou úroveň.Během sezení doporučuji práci s vlastním dechem, (před sezením můžeme použít techniky mindfullness slouží ke zklidnění mysli – koncentrace a práce s vlastní pozorností)

Léčivé nástroje (deštný sloup) a hudba nám pomáhají se ještě více uvolnit a prožívat.

Kde?
u Vás doma
Čajovna Shantea Vrchlabí
Dům Větru Lánov Zahrada Živlů

Cena:
750,- Kč / 60 minut
850,- Kč / 75 minut
1.100,- Kč / 90 minut

1.500,- Kč/ 120 minut

mandala pro harmonizaci vaší duše

!!! NOVINKA !!!
Zen Thai Shiatsu

Bodyworková technika – práce s tělem v oblečení a na velkém futonu. Práce ve flow, s dechem a pohybem. Dochází k uvolnění celého těla, kloubů, svalů, úponů včetně nervového systému.

Kde?
u Vás doma
Čajovna Shantea Vrchlabí
Dům Větru Lánov Zahrada Živlů

Cena:
900,- Kč / 75 – 80 minut

S láskou a vděčností za každé „nové“ potkání.

Provedu vás ženskou bylinnou napářkou

Pro sebe jsem si čas napářky nazvala „voňavá chvilka pro mé lůno“. Vaginální napářka, kdy je ženské lůno opečováno hřejivou směsí bylin a páry, je přínosná procedura nejen pro tělo, ale i pro naši ženskou duši. Zafungovala jako ozdravný proces pro mé vnitřní ženské orgány a mé tělo, ale zároveň mi umožnila zastavit se v běžném životě a obrátit svou pozornost jen k sobě samé (oslavit svoje ženství).

Během napářky se pomocí meditace uvolníte, zaměříte se na sebe a na své pánevní dno. Napářka pomůže s přivoláním menstruace, úpravou cyklu, může vás zbavit pobolívání podbřišku při menstruaci, funguje jako podpůrná léčba neplodnosti a pomáhá se spoustou dalších ženských obtíží.

Během cyklu v každé fázi se malinko mění účinky napářky, dle toho v jaké fázi se žena právě nachází. Pravidelné napařování nám vyčistí menstruační krev, a doplní se energii – teplem se rozproudí energie v pánvi (dle čínské medicíny), jelikož během menstruace ztrácíme energii.

Byliny, které při napářce používám jsou sbírané v našem kraji a jedná se o intuitivně namíchané směsi.

Pokud se chcete objednat na sezení, kontaktujte mě na telefonu 777 29 38 54.

ženská bylinná napářka

Předporodní rituál

Rituál je důležitý mezník v našem životě, kdy opouštíme jednu etapu života a vstupujeme do nové. Je to vědomé vytvoření posvátného a bezpečného prostoru se záměrem Těhotenství a příprava na příchod nového života je čas pro rituály jako stvořený.

Je jedno zda je to vaše první těhotenství nebo několikáté, vždy je ta správná doba si tento okamžik dopřát, kdy jste středobodem vy a miminko. Pozvete si ty ženy, které jsou ti blízké, inspirující, důležité v životě tvém i miminka (kamarádky, dula, PA, maminka, babička, sestra aj.). Společně pak vybereme místo ideální pro rituál.

V čem vám může předporodní rituál pomoci? Pomůže vám dodat jistotu a podporu. Během rituálu dochází k uvolnění potlačených emocí, mohou se pojmenovat a propustit strachy. Propojují se přítomné ženy na rituálu, které pak dodávají sílu a pozitivní myšlenky rodící ženě i 

Předporodní rituál je vhodný plánovat po ukončeném 38. týdnu těhotenství.

Pokud se chcete objednat na sezení, kontaktujte mě na telefonu 777 29 38 54.

předporodní rituál