jóga v Krkonoších

Zacvičte si se mnou jógu

Moje lekce jsou koncipovány v souladu s ročním obdobím, aktuální lunární fází a případně s konkrétním tématem, které přináším já či skupinka. Učíme se být v přítomném okamžiku, plně a vědomě řídit náš dech s v různých ásanách, pozicích protahujeme a odblokováváme naše fyzické tělo.

Sekvence po sobě jdoucích cviků a pozic nás vedou k tomu, abychom poznali lépe naše tělo, a naučili se vnímat zprávy, které k nám vysílá. Lekce jsou koncipované tak, abyste si zacvičili, i když jste začátečník nebo už jógu cvičíte déle. 

V úvodu se pomocí dechových a očistných technik učíme ztišit naší mysl. Ráda propojuji do ásán i dechu mudry (jóga prstů), v pozicích si zvědomujeme pocity v našem těle i to kde energie stagnuje.

Závěr je věnován relaxaci, meditaci, vedené vizualizaci nebo praktikujeme joganidru, velmi zdrojující techniku bdělého spánku. V průběhu lekcí také pracuji s mými oblíbenými esenciálními oleji od Nobilis Tilia, Inspirála nebo Young Living. Tyto oleje nám pomáhají se více ponořit závěrečné fáze mých lekcí.

jóga v Krkonoších

Zacvičte si v Jilemnici nebo Zahradě živlů v Lánově

V Jilemnici vedu pravidelné lekce v budově TJ Sokol na Tyršově náměstí. Pravidelné lekce také nabízím v prostředním Lánově v Zahradě živlů. V chladném období budou lekce probíhat v „Domě větru“ s nádherným výhledem do krajiny. Příjemným bonusem tohoto prostoru je možnost se po lekci vykoupat se v přírodním jezírku. 

V „Domě větru“ je nyní také možné uspořádat kurz lekce jógy ve vzduchu. Tato lekce je zpravidla pro 6-7 osob. Tento styl jógy bude bavit ty, co mají rádi výzvy. Budete cítit, jak se vám v těle aktivuje váš hluboký stabilizační systém. Dochází k velmi intenzivní práci s lymfatickým systémem. Třešničkou na dortu jsou obrácené pozice. Díky nim se v síti dokážeme uvolnit a pobýt v nich déle než při klasické józe. Houpání na závěr nás dostane do hluboké relaxace. 

Jedna lekce trvá 75 minut. Lekce jógy ve vzduchu pořádám spíše nepravidelně a na vyžádání. Přihlásit se na lekci je možné přes e-mail: malalucie@seznam.cz, nebo v reakci na mou zveřejněnou FB událost. Pro nové zájemce o takovou zkušenost požaduji vyplnění zdravotního dotazníku a seznámím je s kontraindikacemi a s důležitými informacemi.

Ceník a přihlášení na lekce

Místo / KurzCena
Jilemnice / Jóga 190 Kč / 1 lekce / 90 min
Lánov / Jóga 250 Kč / 1 lekce / 90 min
Lánov / Jóga – permanentka 1900 Kč / 10 lekcí
Lánov / Jóga ve vzduchu 280 Kč / 1 lekce
Lánov / Jóga ve vzduchu – uzavřený kurz 1500 Kč / 5 lekcí
Individuální lekce 500 Kč

Na místech, kde cvičím mám k zapůjčení podložky, deky a pěnové balanční bločky.

Objednejte si individuální lekci

Nabízím individuální jógové lekce, která je vhodná pro každého, kdo chce prohloubit svoji praxi. Individuálně laděné lekce pořádám jak pro jednotlivce tak i skupiny dětí (školky, školy) i dospělých. Sezení proběhne u mě, ve vašem či mnou pronajatém prostroru. – Pro objednání, konzultace či více informací mne neváhejte kontaktovat.

Tel.: +420 777 293 854
Email: malalucie@seznam.cz

Moje cesta k józe

Proč cítím, že jsem se v józe našla? Od dětství miluji pohyb, mám ráda, když si mohu věci zkoušet na vlastním těle. Pokud u něčeho vidím a cítím účinky, ráda tím inspiruji další. Jóga je pro mě první směr cvičení, kdy u sebe vnímám efekty i na psychické rovině. Dříve jsem se při pohybu stále někam hnala. Ať už to bylo na běžkách, při běhu, na kole, v posilovně či spininngu, hlava se sice na chvíli vypla, ale po takovém výkonu jsem přicházela domů spíše unavená než relaxovaná. Nebylo to nic, co by mému ženskému tělu výrazně prospívalo. 

Jógu jako směr jsem objevila na vysoké škole. Po první lekci, jsem jako výkonová sportovkyně zůstala v úžasu, jak mi několik málo pozic může dát zabrat. Překvapilo mě, kolik „nových“ svalů na svém těle cítím. Jóga, její filozofie a také její fyzické i psychické efekty na mém těle mne zaujaly natolik, že jsem záhy nastoupila instruktorský kurz v pražském studiu Václava Krejčíka. Od té doby se neustále vzdělávám a své znalosti pravidelně prohlubuji.

jóga v Krkonoších