jóga v Krkonoších

Zacvičte si jógu v Jilemnici

V Jilemnici ve Společenském domě Jilm pořádám lekce, kde se učíme být v přítomném okamžiku. Plně a vědomě řídit náš dech. V různých ásanách / pozicích protahujeme a odblokováváme naše fyzické tělo. Sekvence po sobě jdoucích cviků a pozic nás vedou k tomu, abychom poznali lépe naše tělo, a naučili se vnímat zprávy, které k nám vysílá. Na závěr každé lekce mám namíchanou směs z éterických olejů od skvělé aromaterapeutky, která pracuje s oleji od české značky Nobilis Tilia. Tyto oleje jsou tvořené k danému obdobím a pomohou nám více se ponořit do relaxace / meditace.

jóga v Krkonoších

Zacvičte si jógu v Lánově

Pravidelné lekce nabízím i v Lánově v Zahradě živlů, každou středu odpoledne. V chladném období budou lekce probíhat v domě elementu větru s nádherným výhledem do krajiny. Po lekci je možné vykoupat se v přírodním jezírku. Lekce jsou koncipované tak, abyste si zacvičili, i když jste začátečník nebo už jógu cvičíte déle. V úvodu se pomocí dechový a očistných technik učíme ztišit naší mysl, ráda propojuji do ásán i dechu mudry (jóga prstů), v pozicích si zvědomujeme pocity v našem těle i to kde energie stagnuje. Závěr je věnován relaxaci/meditaci/vizualizaci. Lekce tvořím tak, aby souznily i s ročním obdobím či fází měsíce (úplněk/nov).

Nově je otevřený kurz lekce jógy ve vzduchu pro 6-7 osob v Lánově v Zahradě živlů. Tento styl jógy bude bavit, ty co mají rádi výzvy, budete cítit, jak se vašemu tělo daří zapojit svůj hluboký stabilizační systém. Dochází k velmi intenzivní práci s lymfatickým systémem a třešničkou na dortu  jsou obrácené pozice, kdy se díky síti dokážeme uvolnit a pobýt v nich déle než při klasické józe, houpání na závěr nás dostane do hluboké relaxace. 1 lekce trvá 75 minut, do kterých je započítán i čas na manipulaci se sítí a instrukce. Přihlášení proveďte přes e-mail: malalucie@seznam.cz , kam Vám pošlu dotazník s kontraindikacemi a s důležitými informacemi, které musí před lekcí zaznít.

Nově chystám také kurz pro ženy: Jógou k sobě samé. Budeme pracovat v intimní skupině, kde se budeme zaobírat nejen jógou a ozdravnými pozicemi pro naše ženské tělo, ale i menstruačním cyklem a jako bonus budou omlazující techniky.

jóga v Krkonoších

Ceník a přihlášení na lekce

Místo / KurzCena
Jilemnice / Jóga 150 Kč / 1 lekce / 75 min
Lánov / Jóga 200 Kč / 1 lekce / 90 min
Lánov / Jóga – permanentka 1650 Kč / 10 lekcí
Lánov / Jóga ve vzduchu 280 Kč / 1 lekce
Lánov / Jóga ve vzduchu – uzavřený kurz 1400 Kč / 5 lekcí
Individuální lekce 1000 Kč

Na místech, kde cvičím mám k zapůjčení podložky, deky a bloky.

Objednejte si individuální lekci

Nabízím individuální jógovou terapii, která je vhodná pro každého, kdo chce prohloubit svoji praxi. Individuální sezení jsou obzvláště vhodné pro těhotné ženy nebo po porodu. Sezení proběhne u mě, nebo u vás doma – objednání a více informací také na tel.č. 777 293 854.

jóga v Krkonoších

Moje cesta k józe

Proč cítím, že jsem se v józe našla? Od dětství miluji pohyb, mám ráda, když si mohu věci zkoušet na své fyzické tělo, pokud u něčeho vidím a cítím účinky, ráda tím inspiruji další… Jóga je, ale první směr, kdy vidím efekty i na psychické rovině. Dříve jsem se při pohybu stále někam hnala, ať to bylo na běžkách, při běhání, na kole, v posilovně, spininngu…, hlava se sice na chvíli vypnula, ale po výkonu jsem přicházela domů spíše opět vyřízená, nic co by mému ženskému tělo prospívalo. 

Jógu jako směr jsem objevila na vysoké škole, po první lekci, kdy jako sportovec, jsem zůstala koukat, jak pár pozic mi může dát zabrat a kolik svalů cítím, že jsem pomalu ani nevěděla, že tam jsou. Instruktorský kurz jsem začala dělat v období života, kdy jsme se snažili o miminko. Zaměření pozornosti hlouběji do sebe a práce s myslí mi k početí také pomohly. 

jóga v Krkonoších