Meditace vám pomohou uzdravit psychiku i tělo.
Hluboký odpočinek vám přinese meditace s Lucií.

Meditace s Lucií

Zaposlouchejte se do meditace a dopřejte si hluboký odpočinek.

Kvantová meditace vám pomůže naladit se na své vnitřní já a podpoří vás v dosažení záměrů.
Meditace vděčnosti naladí každou buňku vašeho těla na pozitivní vibrace, které uvolní zamrzlou energii.
Meditace můžete zakoupit buď jednotlivě, nebo jako výhodný balíček.

Po zakoupení jsou meditace ihned k dispozici online.

Zklidnění mysli a těla skrze meditaci patří k vyváženému životu.
Nechte se mnou vést při meditaci a prožijte hluboký odpočinek.

Kvantová meditace: buďte tvůrci své reality

Kam jde pozornost a myšlenky, tam proudí naše energie, to posilujeme a stává se naší novou skutečností.

Co mi meditace přinese?
Během 45-minutové meditace se zcela uvolníte a proplujete k blažené relaxaci těla i mysli. Provedu vás vědomým zaměřením pozornosti na přítomný okamžik. Pro tento moment pustíte všechny problémy i starosti a napojíte se na vyšší dimenzi vědomí, kde je tak snadné jen být. Dostanete do svého středu, kde je uložena moudrost těla a propojíte se se záměrem, který si před meditací stanovíte. Vědomá energie vás podpoří na cestě k uskutečnění vašich záměrů.

Proč se jmenuje kvantová?
Propojíte se s kvantovým polem neboli projedete do páté dimenze, ve které se odpoutáte od emocí i minulosti. Posílíte schopnost setrvat v přítomném okamžiku a stát se čistým vědomím. Ocitnete se mimo lineární čas a prostor (3D), kde se stávají všechny budoucnosti možnými. Jste tvůrci své reality. 

Jak pracovat se svými myšlenkami?
Před meditací si stanovte záměr, se kterým se budete propojovat. Kombinací jasného záměru a povznášející, vyšší emoce vysíláte do kvantového pole vědomou energetickou vibraci. Čím déle v ní setrváte tím silněji k sobě prožitek přitahujeme.

Má kvantová meditace souvislost s jógou?
Tato meditační praxe je v jogínské terminologii nazývána jóga nidra, tedy bdělý spánek. Pomáhá se propojit s podvědomím, navozuje hluboký odpočinek a umožňuje plně vkročit do vašeho záměru a síly.

Kdo a kdy může meditaci praktikovat?
Meditace je vhodná pro každého. Praxi provádějte kdykoliv, kdy cítíte, že se vás může podpořit ve vašich záměrech. Pro nejsilnější účinek doporučuji meditaci praktikovat každy den po dobu 21 dní.

Dostanu nějakou další podporu?
Po zakoupení obdržíte pdf soubor s popisem techniky a jejími účinky. Můžete se přidat do mé veřejné FB skupiny In-Spirit s Lucií, kde jsem vám k dispozici s případnými dotazy. Ráda si poslechnu vaše sdílení o tom, co meditace přinesla.

Cena kvantové meditace: 222,- Kč

Naučte se prožít přítomný okamžik a uvolněte zablokovanou energii v těle.
Propojte se se svým novým já a staňte se tvůrci své reality.

Meditace vděčnosti: nalaďte se na pozitivní vibrace

Když každou buňku vašeho těla naladíte na pozitivní vibrace lásky a vděčnosti, dochází k hlubokému léčení.

Jak meditace vděčnosti probíhá?
Meditace trvá celkem 33 minut. V úvodu navodíme příjemný pocit relaxace a uvolnění. Následně prožijete propojení s oblastí srdce a vědomě si navodíte pozitivní vyšší vibrace, pomocí emocí radosti a bezpodmínečné lásky. Poté se budeme postupně posouvat od prvního energetického centra směrem vzhůru, kde budeme bdělou pozorností léčit a pročišťovat každé místo. Kam zaměříme pozornost, tam proudí energie.

Co mi meditace přinese?
Každé části našeho těla dopřejete vědomou pozornost a zaplníte ho pozitivními emocemi lásky, vděčnosti a radosti. Tím dochází k hlubokému léčení. Dozvíte se, jaké pocity a emoce nás stále drží v nízkých vibracích, v našich spodních třech energetických centrech. Procítíte, v jakém energetickém centru uvázla a zamrzla energie, a dostanete návod, jak s tímto zamrznutím dále pracovat.

Jak s prožitkem následně pracovat?
Pokud nízké emoce při vyhrocenějších situacích stále prožíváte, je to jen známka toho, že máte ještě před sebou práci, tedy čistit, čistit, čistit – ať už pomocí cvičením jógy, dynamických dechů, prožitkových masáží či při individuální práci s terapeutem. Je zde potřeba určitá sebereflexe a uvědomění, jaká témata nás emočně stále nenechávají klidnými.

Dostanu nějakou další podporu?
Přidejte se do mé veřejné FB skupiny In-Spirit s Lucií, kde jsem vám k dispozici s případnými dotazy. Ráda si poslechnu vaše sdílení o tom co, meditace přinesla.
Nabízím také podporu na další cestě, ať už skrze jógu, masáže či setkání v ženském kruhu.

Cena meditace vděčnosti: 222,- Kč

Těším se na setkání s vámi v meditacích!
S láskou, Lucie.

Kontakt: malalucie@seznam.cz | 777 293 854

mandala pro harmonizaci vaší duše i těla